Слідкуйте за нами:

Узаконення, введення в експлуатацію

Home Нерухомість Узаконення, введення в експлуатацію

Потрібна допомога?

  Узаконення, введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна

  ввод в эксплуатацию

  Узаконення та введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна юридичною компанією «Білоус і Партнери» в Києві та Київській області.

  Введення об’єкта в експлуатацію є кінцевим етапом будівництва. Це означає, що всі будівельні роботи виконані, і забудовник повинен оформити необхідний пакет документів. Тобто, відобразити в державних органах той факт, що житлове або нежитлове приміщення побудовано відповідно до діючих норм і вимог законодавства України.

  Введення в експлуатацію в Києві та Київській області

  Алгоритм надання послуг, пов’язаних з узаконенням, введенням в експлуатацію об’єктів нерухомого майна складається з наступних дій:

  • консультація клієнта відповідно до законодавства України про всієї необхідної документації;
  • отримання пакету документів;
  • оформлення будівельного об’єкта в державних установах і інстанціях, яке здійснюється працівниками компанії;
  • оформлення / реєстрація прав для повноцінної експлуатації об’єкта нерухомого майна.

  Введення в експлуатацію нерухомості

  Так називається процедура, відповідно до якої контролюючі та дозвільні держоргани офіційно підтверджують законність будови. Також вони реєструють його в державних реєстрах. Всі ці юридичні дії дозволяють власникам використовувати нерухомість відповідно до цілей, для яких вона і побудована.

  Введення в експлуатацію в Києві та Київській області вимагає багато часу і витрат, пов’язаних з юридичним супроводом завершального етапу будівництва.

  Постанова Кабінету Міністрів України № 461 встановлює вимоги про надання необхідного переліку документів, але отримання кожного документа можливо на підставі інших документів. Тобто, якщо побудувати об’єкт нерухомості можуть професійні будівельники, то узаконити результат їх праці можуть висококваліфіковані юристи.

  Тим більше, в Україні немає єдиного закону, в якому були б зібрані регулюючі норми. Процедурою введення об’єкта в експлуатацію управляє безліч законів і підзаконних актів, а тому рішення звернутися за допомогою до юридичної компанії «Білоус і Партнери» буде правильним.

  Ввод в эксплуатацию домаВведення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна

  Компанія виконує в найкоротші терміни повний комплекс дій, а саме:

  • надає вірну і вичерпну консультацію щодо документів та процедури;
  • оформляє кейс первинних документів;
  • фіксує первинне будівництво будівлі в державних органах та організаціях;
  • реєструє право власності на новобудову з метою залучення її в оборот господарської діяльності.

  Перелік формальностей виглядає коротко, але щоб їх виконати відповідно до законодавства України і благополучно пройти всі контролюючі держоргани, будуть потрібні глибокі юридичні знання. Громадяни та організації, що не мають досвіду роботи з законодавством про нерухомість, можуть втратити багато часу і грошових коштів в спробах ввести об’єкт нерухомості в експлуатацію власними силами.

  Особливостей, пов’язаних з обов’язковою процедурою узаконення кожного виду нерухомості багато. Команда юристів, професійно працює в цій сфері, може їх врахувати, оформити і виконати вірно в найкоротші терміни.

  Введення в експлуатацію будинку

  Беручи до уваги те, що цей об’єкт нерухомості призначений для проживання людей, процедура тягне складності з її оформленням і виконанням. При цьому, вартість введення в експлуатацію приватного будинку залишається не дорогою, тому, що компанія всі дії виконує силами власних фахівців, без посередників.

  Введення в експлуатацію житлового (садового) будинку має свої індивідуальні особливості. Вони пов’язані з кількістю метрів побудованого об’єкта, часом його побудови, поверховістю, підставою для будівництва, джерелом грошових коштів – державним чи приватним. Будова може вважатися самобудом або побудованим на підставі дозвільних документів, в залежності від фактичних обставин.

  Введення в експлуатацію нежитлового приміщення

  Введення в експлуатацію нежитлового приміщення відбувається відповідно до норм чинного законодавства України. Має свої характерні особливості, пов’язані з типом будови, його величиною та місцем розташування, віднесенням до певного класу наслідків (відповідальності) будівель і споруд.

  Юридична компанія «Білоус і Партнери» є колективом юристів, які мають багаторічну практику роботи в різних сферах права, нерухомості, будівництва та землеустрою. Досвід, набутий за певним профілем законодавства, дозволяє надавати послуги тільки високої якості, тому процедуру узаконення і введення в експлуатацію нерухомості за ціною, вигідною клієнту, слід оформляти в юридичній компанії «Білоус і Партнери».

  Ввод в эксплуатацию дома

  Адвокати працюють за такими напрямками в сфері нерухомості:

  • правовий супровід угод: консультації, аналіз, оформлення і складання різних документів, представлення інтересів клієнта;
  • проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорта;
  • узаконення будівництва: введення в експлуатацію об’єкта нерухомості, легалізація самобудів, отримання будівельного паспорта та оформлення інших дозвільних документів;
  • присвоєння поштової адреси;
  • реєстрація права власності;
  • оцінка майна;
  • відновлення втрачених документів;
  • надання консультацій (усних і письмових);
  • представництво інтересів клієнта в державних структурах, судових інстанціях і у виконавчому провадженні.

  Кожен громадянин може зателефонувати за контактними телефонами компанії, зазначеним на сторінці сайту і отримати юридичну консультацію співробітника з усіх питань негайно.

  З юридичною компанією "Білоус і партнери" - швидко і легко!

  Напрямками роботи Юридичної компанії «Білоус і Партнери» є послуги в сфері нерухомості, а саме:

  • юридичний супровід угод з нерухомістю (підготовка / аналіз документів / представництво інтересів);
  • технічна інвентаризація, виготовлення технічного паспорта;
  • узаконення будівництва (введення в експлуатацію будівель, легалізація реконструкції, самобудів, отримання будівельного паспорта та всіх необхідних дозвільних документів);
  • присвоєння поштової адреси;
  • реєстрація права власності;
  • оцінка майна;
  • відновлення втрачених документів;
  • надання консультацій по нерухомості;
  • судові спори / представництво інтересів в судах всіх інстанцій.

  Колектив компанії – це юристи (адвокати), фахівці в сфері землеустрою, нерухомості та будівництва, професіонали різного роду спрямованості та компетентності. Саме чітка визначеність і специфіка профілювання дає нам можливість надавати якісні послуги щодо введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна.

  Зателефонуйте нам:

  Гарантія результату!

  За більш детальною інформацією з питань нерухомості, узаконення, введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна, звертайтеся до спеціалістів Юридичної компанії «Білоус і Партнери».

  Як Ви хочете з нами зв'язатися?