Слідкуйте за нами:

Витяг з Державного земельного кадастру

Потрібна допомога?

  Витяг з Державного земельного кадастру

  витяг з державного земельного кадаструОдним із напрямків роботи Юридичної компанії «Білоус і Партнери» є послуги в сфері землевпорядкування, зокрема, але не виключно це отримання на замовлення Клієнта Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (Витяг з ДЗК).

  Витяг з кадастру (ДЗК)

  Витяг з ДЗК – це документ, що підтверджує внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

  Витяг з кадастру – це також одна із форм надання державним кадастровим реєстратором відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

  Витяг з Державного земельного кадастру підтверджує, що земельна ділянка є сформованою, зареєстрованою в земельному кадастрі.

  Витяг з ДЗК містить інформацію щодо наявності у  земельної ділянки кадастрового номеру, зазначає її конфігурацію, суміжних землевласників (землекористувачів) та містить інші відомості внесені до Поземельної книги (обмеження, обтяження, нормативну оцінку тощо).

  Порядок отримання в 2020 р.

  У 2020 році не відбувалося змін в наданні витягу.

  Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку отримується фахівцями компанії  законно, професійно, якісно та в терміни і за вартістю, які обговорюються  в кожному  індивідуальному випадку.

  Вартість послуг: від 1000 грн.

  Строк виконання:  від 1 дня.

  Зателефонувати нам: 

  Гарантія результату!

  За більш детальною інформацією щодо послуг у сфері землевпорядкування та отримання Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку звертайтеся до спеціалістів Юридичної компанії «Білоус і Партнери».

  Як Ви хочете з нами зв'язатися?