Слідкуйте за нами:

Представництво інтересів

Home Правова допомога Представництво інтересів

Потрібна допомога?

  Представництво інтересів

  Юридична компанія «Білоус і Партнери» надає весь комплекс послуг з ведення справ в суді – це досудове врегулювання спору, підготовка позовної заяви та інших процесуальних документів, представництво  інтересів в суді на всіх стадіях судового процесу тощо.

  Сторона, третя особа, а також особа, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах особи, може брати участь у судовому процесі особисто (самопредставництво) та (або) через представника. Особиста участь у справі  фізичної особи не позбавляє її права мати  в цій справі представника.

  Юридична особа бере участь у справі через свого керівника або члена виконавчого органу, уповноваженого діяти від її імені відповідно до закону, статуту, положення (самопредставництво юридичної особи), або через представника.

  Починаючи з 1 січня 2019 року, відповідно до статті 60 Цивільного процесуального кодексу України, представником у суді може бути адвокат або законний представник.

  Законний представник має право представляти інтереси в суді  малолітніх осіб віком до 14 років, недієздатних фізичних осіб (батьки, усиновлювачі, опікуни), неповнолітніх осіб від 14 до 18 років та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена (батьки, усиновлювачі, піклувальники).

  Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» від 02.06.2016 року № 1401-VIII, Конституцію  України доповнено статтею, 131-2, якою передбачено, що виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення.

  Відповідно до  П.11 ч. 16–1 Розділу ХV  Перехідні Положення Конституції України з дня набрання чинності  Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» внесені зміни набирали чинності поступово, а саме: представництво відповідно до статті 131-2  Конституції України виключно адвокатами:

  у Верховному Суді та судах касаційної інстанції здійснюється з 1 січня 2017 року;

  у судах апеляційної інстанції — з 1 січня 2018 року;

  у судах першої інстанції — з 1 січня 2019 року.

  Представництво органів державної влади та органів місцевого самоврядування в судах виключно прокурорами або адвокатами здійснюється з 1 січня 2020 року.

  Зателефонуйте нам:

  Гарантія результату!

  За більш детальною інформацією щодо представництва в судах та інших установах звертайтеся до спеціалістів Юридичної Компанії «Білоус і Партнери».

  Як Ви хочете з нами зв'язатися?