Слідкуйте за нами:

Адвокат по сімейних справах

Home Правова допомога Адвокат по сімейних справах

Потрібна допомога?

  Адвокат по сімейних справах

  семейный адвокат

  Сімейне право незримо присутнє в житті кожного. Це зібрання законів, яке регулює питання, пов’язані з:

  • сімейними відносинами, що з’являються на основі родинних зв’язків, шлюбними відносинами, усиновленням (удочерінням) та інше;
  • майновими і немайновими правовідносинами, що виходять із особистих і сімейних відносин.

  Це законодавство, яке при добрих відносинах в сім’ї майже не відомо громадянам. Однак життя вносить свої корективи і з’являється ситуація, коли терміново потрібен сімейний юрист.

  Сімейне право: практика

  Як показує практика, адвокат по сімейних справах необхідний кожному. Найбільш часто в судовій практиці розглядаються спори, пов’язані з сім’ями:

  • розлучення;
  • поділ майна;
  • аліменти;
  • розподіл батьківських обов’язків.

  Результат подібних справ важко передбачити, але юрист по сімейним справам допоможе громадянам захистити їх інтереси.

  Сімейний адвокат в Києві та Київській області

  Хто такий сімейний адвокат? Це фахівець, який має юридичну освіту і знання законодавчої бази з питань сімейного права України. Звернення до сімейного адвокату в Києві буде виправданим з наступних причин. Володіння всіма особливостями чинного законодавства, уважне вивчення сформованих фактичних обставин і наявність високого рівня професіоналізму, сприяє ефективному захисту інтересів громадянина. У Києві сімейним адвокатом можуть виступити фахівці юридичної компаніі «Білоус і Партнери». Це юристи, які нададуть значущу допомогу при подібних суперечках.

  Семейный адвокат в Киеве

  Особливості практики сімейного права

  Сімейні суперечки – це завжди складні ситуації, які регулюють закони декількох галузей. Вони ускладнюються емоційним станом, що заважає вирішити конфлікт згідно з правилами моралі, вимогам закону та обставинам, що склалися. Сімейний адвокат оцінює всі факти через призму закону. Він не відчуває особистих образ в суперечці, а застосовує знання діючих норм і загальноустановлених правил моралі. Саме це дозволяє знайти оптимальне та найбільш вигідне рішення проблеми.

  Як вибрати сімейного адвоката

  Адвокат по сімейних справах в Києві може бути довіреною особою при певних обставинах. Громадянам слід звернути увагу на рівень професіоналізму. Наприклад, компанія «Білоус і Партнери» надає юридичні послуги вже багато років. Високий рівень кваліфікації підтверджується багаторічною бездоганною репутацією юристів Києва у сімейних справах.

  Основні напрямки роботи

  Адвокати юридичної компанії «Білоус і Партнери» працюють не тільки по захисту інтересів громадян, пов’язаних із сімейним правом. Досить часто вони розглядають конфлікти, регульовані спадковим, земельним, житловим правом та іншими законами.

  Маючи досвід вирішення таких спорів, в спокійному доброзичливому руслі, направляють своїх клієнтів на мирне вирішення конфлікту в порядку досудового врегулювання. У тому випадку, якщо спір переходить на розгляд до судових інстанцій, адвокати також здійснюють представництво інтересів клієнтів.

  Сімейні справи: розлучення

  Розлучення – дуже важкий для колишнього подружжя процес, а тому рекомендуємо звернутися до фахівця, який має хороші знання в області права. Він зможе виконати всі необхідні дії:

  • оформити заяву про розлучення;
  • вести переговори з чоловіком/жінкою;
  • відвідувати судові засідання;
  • отримати рішення суду.

  Адвокат звільнить від напружених і нервових ситуацій, які незмінно супроводжують процеси розлучення.

  Особливе значення роботи адвоката при розлученні пов’язано з колом питань, які постійно виникають в процесі, в тому числі при:

  • поділі майна;
  • утримання і проживання дітей;
  • аліментах;
  • позбавлення батьківських прав.

  Непідготовлені юридично і психологічно, громадяни можуть зробити багато помилкових дій, підготувати невірні заяви, що обов’язково спричинить погіршення їх правового положення.

  Саме тому представництво інтересів клієнтів в суді позбавить їх від можливих помилок.

  Семейные дела разводСкладнощі поділу майна сім’ї

  Поділ майна подружжя є одним з найскладніших в юридичній практиці. Залежно від видів майна, способів і часу його придбання, інших тонкощів, потрібні навички адвоката з багаторічним практичним досвідом.

  Іноді клієнтам буває невигідно ділити майно, іноді слід цю процедуру виконати якомога пізніше, а іноді, навпаки, в найкоротші терміни. Аналіз майнових правовідносин на основі представлених документів, визначить дії, які приведуть громадян в кінцевому підсумку до вигідної для них ситуації.

  Аліменти

  Питання про аліменти теж відноситься до переліку найбільш частих справ. Аліменти бувають різного характеру, в тому числі на:

  • дітей до 18 років;
  • повнолітніх дітей (учнів);
  • недієздатних чоловіків/жінок;
  • батьків.

  Варіантів вирішення проблеми багато, але найбільш оптимальний допоможе визначити адвокат. Знання юристом законодавчих актів, а також способів виплат, підкаже вихід із ситуації з мінімальними витратами для клієнта. Саме адвокат роз’яснить різницю аліментних платежів в договірному порядку або на підставі рішення суду.

  АлиментыЧим ще допоможе сімейний адвокат

  Рекомендуємо звертатися до сімейного адвокату з усіх питань, які виникають у громадян. Перш за все, тому, що це досвідчений юрист, який зможе орієнтувати в найголовнішому питанні: з ким вирішувати проблему.

  У будь-якому випадку вірний напрямок в пошуках захисту інтересів визначить сімейний юрист. Він знає, як ефективніше захищати права громадянина – особисто самому або з залученням юриста по іншій спеціалізації.

  До сімейного адвокату слід звернутися, коли потрібно вирішити:

  • вирішити проблему на рівні консультації;
  • перевірити історію рухомого та нерухомого майна;
  • виникли питання по оформленню або перевірці документів;
  • отримати необхідноу інформацію у держслужбах;
  • вирішити питання пов’язані зі спадщиною;
  • випадки з ДТП;
  • конфлікти з правоохоронними органами і т.д.

  Адвокат по цивільних справах в Києві та Київській області

  У юридичній компанії «Білоус і Партнери» виконають необхідні дії і нададуть кваліфіковану допомогу за помірними цінами. Після з’ясування проблемної ситуації клієнта, фахівці визначать обсяг роботи і вартість послуг, які треба буде зробити для захисту інтересів.

  Визначає сімейний адвокат в Києві вартість послуг згідно чинного прайсу в компанії, але повна вартість буде залежати від переліку конкретних справ, які будуть доручені юристам клієнтом.

  Компанія працює з клієнтами в правовому полі на підставі договірних відносин.

  Зателефонуйте нам:

  Гарантія результату!

  За більш детальною інформацією щодо послуг адвоката у галузях сімейного права, звертайтеся до спеціалістів Юридичної компанії «Білоус і Партнери».

  Як Ви хочете з нами зв'язатися?