Слідкуйте за нами:

Складання юридичних документів

Home Правова допомога Складання юридичних документів

Потрібна допомога?

  Складання та аналіз юридичних документів

  Юридична компанія «Білоус і Партнери» надає послуги зі складання та аналізу наступних документів:

  • попередніх договорів, мирових угод, шлюбних договорів;
  • цивільно-правових договорів (дарування, довічного утримання, зберігання, купівлі-продажу, міни, оренди, підряду, позики, постачання, найму житла, страхування, поруки, комісії та ін.);
  • господарських договорів;
  • претензії, заперечень на претензії, заяв, повідомлень, вимог, запитів;
  • позовних заяв, клопотань, скарг, пояснень, апеляційних та касаційних скарг;
  • установчих документів суб’єктів господарської діяльності тощо.

  Одним з обов’язкових елементів будь-якої діяльності – правової, управлінської, адміністративної тощо є фіксація інформації, оскільки отримувати, передавати на відстань, зберігати в часі її можна тільки попередньо зафіксувавши. Матеріальними носіями інформації, що фіксується, є документи. За останні десять років визначення документа дістало певне юридичне закріплення у державних законодавчих актах України. Так, у Законі України «Про інформацію» зазначено, що документом є матеріальна форма одержання, зберігання, використання і поширення інформації шляхом фіксації її на папері, магнітній, кіно-, відео-, фотоплівці або на іншому носієві.

  Різновидом документа є процесуальний документ. Це важливий атрибут процесуальної дії або рішення, органічна частина процесуального акту. Неприпустиме здійснення будь-якої процесуальної дії без складання передбаченого законом процесуального документа і навпаки.

  Існує велика кількість видів процесуальних документів, які можна класифікувати залежно від форми судочинства, а саме: позовні заяви, апеляційні і касаційні скарги, клопотання, протоколи, пояснення, доручення, повідомлення, подання, висновки, запити, угоди, рішення, ухвали, постанови, акти тощо.

  Звичайно, що оформлення юридичних документів вимагає знання та застосування певних правил, що пред’являються до форми та змісту будь-якого документа. Усі документи мають відповідати загальним вимогам, які ставляться до будь-яких індивідуально-правових актів застосування норм права. Адже правильно оформлені  документи і процесуальна форма у цілому, забезпечують встановлення істини по справі, сприяють зміцненню режиму законності, захисту прав і свобод громадян.

  Таким чином, скласти грамотний, обґрунтований, добре аргументований документ – завдання непросте. Крім знання предмета, потрібне знання сучасної літературної мови, уміння користуватися її можливостями. Треба знаходити стосовно кожного випадку точні, доцільні слова, які якнайбільш правильно виражають думки автора. Не у збиток повноті інформації повинна досягатися максимальна стислість документа.

  Аналіз юридичних документів – це юридична послуга, що полягає у всебічній і об’єктивній перевірці відповідності тексту, форми  і юридичної сили документа згідно нормативів, встановлених чинним законодавством.  В результаті юридичного аналізу кожен клієнт отримує обґрунтований висновок компетентного спеціаліста зі штату нашої юридичної компанії щодо відповідності тексту документа нормам законодавства, його юридичної грамотності.

  Зателефонуйте нам:

  Гарантія результату!

  За більш детальною інформацією щодо складання та аналізу юридичних документів звертайтеся до спеціалістів Юридичної компанії «Білоус і Партнери».

  Як Ви хочете з нами зв'язатися?