Слідкуйте за нами:

Юридичні консультації

Home Правова допомога Юридичні консультації

Потрібна допомога?

  Юридичні консультації

  Одним з видів послуг, що надає Юридична компанія «Білоус і Партнери» фізичним та юридичним особам – це усні та письмові консультації, підготовка юридичних висновків та роз’яснень з окремих питань законодавства України у сфері цивільних, трудових, сімейних, житлових та інших правовідносин. Інформаційно-консультаційні послуги включають в себе роз’яснення на запит замовника окремих положень законодавства або правову оцінку конкретних фактичних обставин, документів тощо.

  Одним з найбільш оперативних способів надання юридичної допомоги є усні консультаціі, що надаються фізичним та юридичним особам, як правило, в режимі реального часу під час особистої зустрічі, або дистанційно з використанням засобів зв’язку. Безпосередньо під час зустрічі з клієнтом (сеансу зв’язку) конкретизуються поставлені питання, з’ясовується суть проблеми та оперативно в усній формі надаються відповіді, роз’яснення та рекомендації. В окремих випадках, зокрема, коли питання вимагає попереднього вивчення та більш детального аналізу, може надаватись відкладена усна консультація. У такому випадку відповіді на поставлені замовником питання надаються також в усній формі, але не відразу, а через певний проміжок часу, як правило, в межах 1-2 робочих днів, під час наступної зустрічі або сеансу зв’язку.

  Юридичні консультації надаються також у письмовій формі або в електронному вигляді на різноманітних носіях інформації. Підготовлений у такому вигляді інформаційний матеріал є більш впорядкованим і прийнятним для сприйняття та розуміння. Письмова консультація потребує більших витрат часу для її підготовки, однак, як правило, вона є більш інформативною та ґрунтовною. У письмових консультаціях аналізуються з правової точки зору усі практичні аспекти проблеми, обґрунтовуються висновки з посиланням на конкретні нормативні документи та правові норми. За необхідності у письмовій консультації проблемні питання можуть аналізуватись в контексті перспективного законодавства з посиланням на існуючі законопроекти.

  Однією з найбільш складних та змістовних форм письмової юридичної консультації є юридичний висновок. Юридичний висновок може бути підготовлений на замовлення Клієнта в особливо складних випадках, що потребують ґрунтовного вивчення та глибокого аналізу проблеми в контексті значної кількості правових норм та колізій між ними. Юридичний висновок, як правило, включає: формулювання поставлених замовником питань (суть проблеми), аналіз правових норм, що регулюють відповідні правовідносини та особливості їх практичного застосування, огляд аналогічних практичних ситуацій ї правозастосовчої практики, висновки та рекомендації.

  Зателефонуйте нам:

  Гарантія результату!

  За більш детальною інформацією щодо юридичних консультацій звертайтеся до спеціалістів Юридичної компанії «Білоус і Партнери».

  Як Ви хочете з нами зв'язатися?