Слідкуйте за нами:

Поділ і об'єднання земельних ділянок

Home Землеустрій і геодезія Поділ і об’єднання землі

Потрібна допомога?

  Поділ і об'єднання земельних ділянок

  Одним із напрямків роботи Юридичної компанії «Білоус і Партнери» є послуги в сфері землевпорядкування, а саме: поділ або об’єднання земельних ділянок.

  Поділ земельної ділянки здійснюється за бажанням власника виділити дві або більше земельних ділянок. Ділянку можна розділити в тому випадку, якщо кожна з отриманих після поділу частина, може стати самостійною ділянкою.

  Об’єднання декількох земельних ділянок в одну здійснюється також за бажанням власника. Об’єднати земельні ділянки можливо в разі, коли ділянки межують одна з одною, належать одному власнику і мають однакове цільове призначення.

  Для поділу або об’єднання земельних ділянок потрібно розробити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та/або об’єднання земельних ділянок. Технічна документація із землеустрою і цифровий обмінний файл XML розробляється за замовленням власника земельної ділянки юридичними особами або фізичними особами-підприємцями, що володіють необхідними знаннями, технічним і технологічним забезпеченням, кваліфікаційними сертифікатами інженерів-землевпорядників.

  Після затвердження власником земельної ділянки розробленої технічної документації із землеустрою щодо поділу або об’єднання земельних ділянок її необхідно подати Державному кадастровому реєстратору територіального органу Держгеокадастру для здійснення державної реєстрації нових (або об’єднаних) земельних ділянок. Також кадастровий реєстратор вносить нові відомості про земельні ділянки до Державного земельного кадастру з присвоєнням земельним ділянкам інших кадастрових номерів.

  На перший погляд процедура проста і чітко врегульована нормами законодавства України, але практика показує зворотне. Зіткнувшись з необхідністю зібрати величезний пакет документів, відвідати різні організації і витратити дорогоцінний час, Ви усвідомите необхідність звернутися за допомогою до професіоналів в сфері землеустрою.

  За більш детальною інформацією щодо послуг в сфері землевпорядкування, поділу і об’єднання земельних ділянок, звертайтеся до спеціалістів Юридичної компанії «Білоус і Партнери».

  Як Ви хочете з нами зв'язатися?